Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallon veror blu dhe i zi

attrattivo - Pantallon veror blu dhe i zi

SKU: 9912819

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon i lirshem .

Me lidhje .

Blu dhe i zi .

Materiali.

1005 Viskoze

Shihni detajet e plota