Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Pantallona bezhe dhe te zeza me llastik ne mes

attrattivo - Pantallona bezhe dhe te zeza me llastik ne mes

SKU: 9918713

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona me llastik ne mes.

Bezhe dhe te zeza.

Materiali.

100% Lyocell.

Shihni detajet e plota