Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

attrattivo - Pantallona blu dhe te zeza doku

attrattivo - Pantallona blu dhe te zeza doku

SKU: 92533003

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona doku.

Ngjyre blu dhe te zeza.

Serioze.

Materiali.

97% Pambuk.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota