Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallona lino blu dhe gri

attrattivo - Pantallona lino blu dhe gri

SKU: 9918387

Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona lino.

Blu dhe gri.

Me llastik ne mes.

Materiali.

100% Lino.

Shihni detajet e plota