Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

attrattivo - Pantallona lino jeshile, bezhe dhe kafe

attrattivo - Pantallona lino jeshile, bezhe dhe kafe

SKU: 9912683

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallon i drejte.

Jeshile, bezhe dhe kafe.

Me llastik.

Me lidhje.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota