Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallona lino te bardhe dhe blu

attrattivo - Pantallona lino te bardhe dhe blu

SKU: 9918388

Çmimi i rregullt 8,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona lino.

Te bardha dhe blu.

Me rrip ne mes.

Materiali.

100% Lino.

Shihni detajet e plota