Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallona lejla dhe te zeza

attrattivo - Pantallona lejla dhe te zeza

SKU: 91099069

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona lejla dhe te zeza.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota