Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Pantallona pambuku ne dy ngjyra

attrattivo - Pantallona pambuku ne dy ngjyra

SKU: 9836012

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona pambuku.

Ngjyre e zeze dhe jeshile.

Me lidhje .

Me detaje.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota