Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Pantallona trecerekshe te zeza dhe jeshile

attrattivo - Pantallona trecerekshe te zeza dhe jeshile

SKU: 9850079

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te zeza dhe jeshile.

Trecerekshe.

Me xhepa.

Materiali.

100% Pambuk.

 

 

Shihni detajet e plota