Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Pantallona te gjere trecereksh blu dhe te zinj me llastik dhe lidhje ne mes

attrattivo - Pantallona te gjere trecereksh blu dhe te zinj me llastik dhe lidhje ne mes

SKU: 9918758

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona trecerekshe.

Blu dhe te zinj.

Me llastik ne bel.

Me lidhese.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota