Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pardesy mente dhe bezhe

attrattivo - Pardesy mente dhe bezhe

SKU: 9918379

Çmimi i rregullt 11,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 16,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pardesy mente dhe bezhe.

Materiali.

50% Poliuretan.

50% Viskoze.

Shihni detajet e plota