Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pellush i lehte i zi dhe i bardhe

attrattivo - Pellush i lehte i zi dhe i bardhe

SKU: 9917786

Çmimi i rregullt 10,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 20,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pellush i lehte.

I bardhe dhe i zi.

Me lidhese te beli.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota