Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Triko blu dhe bezhe me kopsa

attrattivo - Triko blu dhe bezhe me kopsa

SKU: 9P21594

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Triko me kopsa.

Blu dhe bezhe.

Materiali.

100% Akrilik.

Shihni detajet e plota