Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Triko roze dhe e bardhe

attrattivo - Triko roze dhe e bardhe

SKU: 9P19150

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Triko me kopsa.

Roze dhe e bardhe.

Materiali.

100% Akrilik.

Shihni detajet e plota