Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Xhakete doku jeshile dhe bezhe

attrattivo - Xhakete doku jeshile dhe bezhe

SKU: 9918373

Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhakete sportive.

Jeshile dhe bezhe.

Me kapuc.

Materiali.

67% Pambuk.

33% Najlon.

Shihni detajet e plota