Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Xhakete lekure e zeze dhe e kuqe

attrattivo - Xhakete lekure e zeze dhe e kuqe

SKU: 9916031

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete lekure.

Xhakete e zeze, e kuqe.

Zinxhir anash.

Materiali.

60% Polyrethane.

40% Viscose.

Shihni detajet e plota