Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Xhakete lino blu dhe gri

attrattivo - Xhakete lino blu dhe gri

SKU: 9918386

Çmimi i rregullt 13,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 15,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 13,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhakete.

Blu dhe gri.

Materiali.

100% Lino.

Shihni detajet e plota