Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Bluze jake V ne dy ngjyra te ndryshme

ALE - Bluze jake V ne dy ngjyra te ndryshme

SKU: 81572302

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze roze dhe e bardhe.

Jake V.

Pa menge.

Materiali.

90% Pambuk.

10% Elastan.

Shihni detajet e plota