Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

Derpouli - Fustan i gjate pambuku i zi dhe jeshil

Derpouli - Fustan i gjate pambuku i zi dhe jeshil

SKU: 87272

Çmimi i rregullt 6,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i gjate pambuk.

Jeshil dhe i zi.

Materiali.

98% Viskoze.

2% Elastan.

Shihni detajet e plota