Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

DESIREE - Fustan trecereksh blu me printe me lidhje ne mes dhe carje ne ane

DESIREE - Fustan trecereksh blu me printe me lidhje ne mes dhe carje ne ane

SKU: 0840135

Çmimi i rregullt 5,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Blu.

Me printe.

Me menge te shkurta.

Me lidhje ne mes.

Me carje ne ane.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota