Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

DESIREE - Fustan i shkurter i bardhe me menge te shkurta me kopsa dhe lidhje ne mes

DESIREE - Fustan i shkurter i bardhe me menge te shkurta me kopsa dhe lidhje ne mes

SKU: 0840121

Çmimi i rregullt 7,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 10,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

I bardhe.

Me menge te shkurta.

I shkurter.

Me kopsa.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota