Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

DESIREE - Jumpsuit i bardhe dhe i zi

DESIREE - Jumpsuit i bardhe dhe i zi

SKU: 0140015

Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Jumpsuit i bardhe dhe i zi.

Pa menge.

Me jake rrumbullake.

Me rrip ne mes.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota