Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Bluze deve bezhe ,e zeze dhe mente

ONLY - Bluze deve bezhe ,e zeze dhe mente

SKU: 15294505

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze deve.

Jake rrumbullake.

Bezhe, e zeze dhe mente.

Shoqerohet me pantallonat e veta.

Materiali.

100% Akrilik.

Shihni detajet e plota