Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Bluze e gjate deve bezhe dhe e zeze

ONLY - Bluze e gjate deve bezhe dhe e zeze

SKU: 15303719

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e gjate deve.

Bezhe dhe e zeze.

Prerje e bollshme.

Materiali.

100% Akrilik.

Shihni detajet e plota