Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

ONLY - Bluze gjysem golf e zeze dhe bezhe me vija

ONLY - Bluze gjysem golf e zeze dhe bezhe me vija

SKU: 15259096

Çmimi i rregullt 3,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze deve.

Me gjysem golf.

 E zeze dhe bezhe me vija. 

Materiali.

50% Viskoze.

27% Najlon.

23% Poliester.

Shihni detajet e plota