Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Bluze me menge te gjata ne ngjyre te zeze dhe mente

ONLY - Bluze me menge te gjata ne ngjyre te zeze dhe mente

SKU: 15303838

Çmimi i rregullt 3,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te gjata.

Me xhep.

E disponueshme ne dy ngjyra.

Materiali.

60% Poliester.

40% Viskoze.

 

Shihni detajet e plota