Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Bluze me menge te gjate ne ngjyre roze, bojqielli dhe mente

ONLY - Bluze me menge te gjate ne ngjyre roze, bojqielli dhe mente

SKU: 15280493

Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te gjata.

E disponueshme ne 3 ngjyra.

Materiali.

100% Akrilik.

Shihni detajet e plota