Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Bluze me menge te shkurtra roze, bezhe dhe e bardhe

ONLY - Bluze me menge te shkurtra roze, bezhe dhe e bardhe

SKU: 15290959

Çmimi i rregullt 2,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

Me jake rrumbullake.

Roze, bezhe dhe e bardhe.

Materiali.

70% Modale.

30% Poliester.

Shihni detajet e plota