Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Bluze me rripa bezh dhe e zeze

ONLY - Bluze me rripa bezh dhe e zeze

SKU: 15292114

Çmimi i rregullt 1,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kanatjere ne dy ngjyra.

Bezhe dhe e zeze.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota