Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

ONLY - Bluze pambuku blu, e bardhe, bezhe dhe e zeze

ONLY - Bluze pambuku blu, e bardhe, bezhe dhe e zeze

SKU: 15261790

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

Oversize.

Me jake rrumbullake.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota