Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Bluze pambuku jeshile dhe e bardhe

ONLY - Bluze pambuku jeshile dhe e bardhe

SKU: 15320533

Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

Jeshile dhe e bardhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota