Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ONLY CARMAKOMA - Fustan i gjate jeshil dhe i zi

ONLY CARMAKOMA - Fustan i gjate jeshil dhe i zi

SKU: 15226675

Çmimi i rregullt 4,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan i gjate.

Me kopsa.

Jeshil dhe i zi.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota