Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY CARMAKOMA - Fustan veror lino i shkurter bezh dhe jeshil me kopsa perpara

ONLY CARMAKOMA - Fustan veror lino i shkurter bezh dhe jeshil me kopsa perpara

SKU: 15319393

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan veror.

I shkurter.

Bezh dhe jeshil.

Me kopsa perpara.

Me lidhje ne mes.

Me menge te shkurta.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota