Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ONLY CARMAKOMA - Pantallon lekure i zi

ONLY CARMAKOMA - Pantallon lekure i zi

SKU: 15269751

Çmimi i rregullt 5,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Pantallon i zi lekure.

Me xhepa.

Me llastik dhe lidhese te beli.

Materiali.

95% Poliester.

5% Elastane.

Shihni detajet e plota