Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ONLY CARMAKOMA - Xhakete jeshile dhe e zeze per masa te medha

ONLY CARMAKOMA - Xhakete jeshile dhe e zeze per masa te medha

SKU: 15288766

Çmimi i rregullt 5,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete doku.

Jeshile dhe bojeqielli.

Materiali.

80% Poliester.

20% Pambuk.

Shihni detajet e plota