Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 1

atra

ONLY - Fund lekure jeshil dhe i zi

ONLY - Fund lekure jeshil dhe i zi

SKU: 15322539

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund lekure i zi dhe jeshil.

Me te care ne mes.

Me xhepa.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota