Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Fund lekure jeshil dhe i zi

ONLY - Fund lekure jeshil dhe i zi

SKU: 15293028

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund lekure jeshil dhe i zi.

Trecereksh.

Me xhepa.

Me kopsa.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota