Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ONLY - Fund xhins i gri dhe blu me carje ne mes

ONLY - Fund xhins i gri dhe blu me carje ne mes

SKU: 15320571

Çmimi i rregullt 4,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund xhins.

Blu dhe gri.

Me carje ne mes.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota