Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ONLY - Fustan i gjate ne dy ngjyra

ONLY - Fustan i gjate ne dy ngjyra

SKU: 15296213

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i gjate dhe i lirshem.

Ne ngjyre te bardhe .

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota