Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

ONLY - Fustan i shkurter jeshil dhe i zi

ONLY - Fustan i shkurter jeshil dhe i zi

SKU: 15319206

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan i shkurter.

Jeshil dhe i zi.

Me menge te shkurtra.

Me rrip ne mes.

Materiali.

85% Viskoze.

15% Poliamide.

Shihni detajet e plota