Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ONLY - Fustan i shkurter veror ne dy ngjyra

ONLY - Fustan i shkurter veror ne dy ngjyra

SKU: 15296335

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i shkurter.

I bardhe dhe roze

Me lidhje ne shpine

Materiali 

100% Pambuk

Shihni detajet e plota