Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

ONLY - Fustan me dantelle ne dy ngjyra

ONLY - Fustan me dantelle ne dy ngjyra

SKU: 15291833

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zghidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan me dantelle.

Ngjyre lejla dhe te zeze.

Me kopsa perpara.

Menge trecerekshe.

Gjatesia siper gjurit.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota