Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ONLY - Fustan me jake V bezhe, kafe dhe i zi

ONLY - Fustan me jake V bezhe, kafe dhe i zi

SKU: 15236372

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan me jake V.

Trecereksh.

Me menge te gjata.

Materiali.

100% Akrilik

Shihni detajet e plota