Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ONLY - Fustan trecereksh kafe, bezhe dhe jeshil

ONLY - Fustan trecereksh kafe, bezhe dhe jeshil

SKU: 15214598

Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan trecereksh.

Kafe, bezhe dhe jeshil.

I lirshem.

Materiali.

81% Akrilik.

19% Poliester.

 

Shihni detajet e plota