Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Jelek i zi dhe jeshil trecereksh

ONLY - Jelek i zi dhe jeshil trecereksh

SKU: 15258350

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jelek i zi.

Me carje anash.

Me kapuc.

Materiali.

100% Najlon.

Shihni detajet e plota