Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 13

atra

ONLY - Kemishe lino jeshile dhe bezhe

ONLY - Kemishe lino jeshile dhe bezhe

SKU: 15311011

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgidh Ngjyren
Zgjidh Masa

Kemishe jeshile dhe bezhe.

Me menge trecerekshe.

Me kopsa.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota