Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ONLY - Kemishe lino me menge te shkurta bezh dhe e zeze

ONLY - Kemishe lino me menge te shkurta bezh dhe e zeze

SKU: 15322267

Çmimi i rregullt 3,200.00 Lek
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh ngjyren
Zgjidh masen

Kemishe lino.

Me menge te shkurta.

Ngjyre bezh dhe e zeze.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Lino.

Shihni detajet e plota