Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

ONLY - Kepuce bezhe dhe te zeza me zinxhir

ONLY - Kepuce bezhe dhe te zeza me zinxhir

SKU: 15304867

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kepuce bezhe dhe te zeza.

Me zinxhir.

 

Shihni detajet e plota