Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 1

atra

ONLY - Pantallona jeshile ,bezhe dhe te zeza deve

ONLY - Pantallona jeshile ,bezhe dhe te zeza deve

SKU: 15282522

Çmimi i rregullt 3,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh masen
Zgjidh ngjyren

Pantallona te gjata.

Te lirshme deve.

Shoqerohen me bluze te njejte.

Shihni detajet e plota