Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Pantallon i drejte bezhe dhe i zi

ONLY - Pantallon i drejte bezhe dhe i zi

SKU: 15322259

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallon i drejte.

Bezhe dhe i zi.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Lino.

Shihni detajet e plota